ÚDRŽBA

Jak zajistit dlouhou životnost Vašeho hoverboardu?

Před každým použitím se vždy ujistěte, že je hoverboard nabitý. Doba do plného nabití může trvat maximálně 2-3 hodiny. V případě, že nebudete hoverboard používat, čas od času baterii stejně nabijte, aby nedošlo k poškození baterie. Když hoverboard nebudete používat (např. v zimě), tak stačí dobíjet jednou během 3 týdnů.

Nikdy nenechávejte hoverboard připojený na nabíječce déle, než je napsané v uživatelské příručce, kvůli možnému zkrácení životnosti baterie. Většinou to bývá maximálně 2-3 hodiny od úplného vybití. 

NENABÍJET PŘES NOC!!

Než začnete přístroj nabíjet, tak se ujistěte, že zdířka pro nabíjení na hoverboardu je čistá a suchá.

Postup nabíjení:

1. Adaptér zapojíme do 220V zásuvky

2. LED dioda na adaptéru se rozsvítí zeleně

3. Zapojte do zdířky na hoverboardu

4. LED dioda změní barvu na červenou - nabíjí se

5. Po max 2-3 hodinách LED dioda svítí zeleně

6. Vytáhněte adaptér ze zásuvky

7. Vytáhněte z hoverboardu

8. Hoverboard plně nabitý

FancyBuying-Hoverboard-Charger

 

 

 

 

 

 

Nikdy neskladujte hoverboard ve vlhké místnosti nebo ve venkovním prostředí. Pokud se dostane vlhkost dovnitř přístroje, tak dojde ke korozi gyroskopů a základní kontrolní desky. Nezapomínejte, že uvnitř hoverboardu je spousta elektroniky. Dávejte pozor na velké otřesy a pády, mohlo by se stát, že se vnitřní části poškodí. 

K huštění pneumatik vám bude stačit klasická pumpička s autoventilkem. Pro delší dojezd a svižnou jízdu na rovném povrchu doporučujeme nahustit pneumatiky na 30-35 psi. Pokud rádi jezdíte v terénu, tak vám bude nejvíce vyhovovat nahuštění na 20 psi. Před každou jízdou si zkontrolujte tlak v pneumatikách, abyste se cítili pohodlně a zamezili vyššímu výdeji energie na vyrovnávání stability. 

motor-kolo-hoverboard-nahradni-dily-servis-starwalker-1   motor-kolo-hoverboard-nahradni-dily-servis-starwalker 

 

Pokud máte jakékoliv otázky týkající se údržby hoverboardu, rádi Vám odpovíme na emailu servis@starwalker.cz

 

NEZÁVAZNĚ POPTAT OPRAVU